İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İlk Haber

Bu ilk haberimiz ve ilk haberimiz bizimle ilgili olsun istedik. Bu haberde kullandığımız dili ve yaklaşımı tüm yayınlarımızda göreceksiniz.

Ve aşı bulundu…
Ve açıkladı.. 
Türkiye işe savaş…

İşte bu, sadece ilgi çekip daha fazla tıklama almayı hedefleyen başlıklardan, habere konu içeriği 1 cümle ile geçiştirip, 10 dakika kullanıcıyı sayfada dolaşmak zorunda bırakan, haber okurken bir anda tam ekran reklam videoları başlatan “haber” sitelerinden sıkıldık ki, kendi kullanacağımız, bizimle birlikte, bizim gibi bu sahte haber sitelerinden sıkılanlara yönelik bir haber sitesi oluşturmak amacıyla yola çıktık. 

Amacımız size gündemi 1-2 dakikada okuyabileceğiniz içeriklerle takip edebileceğiniz bir kaynak oluşturmak. 

Size asla her konuda içerik bulma garantisi vermiyoruz. Mesela magazin haberlerini bulamayacaksınız. Evet büyük bir reklam gelirinden olacağımızı biliyoruz, ancak bu tür içerikleri arıyorsanız, nerede bulacağınızı zaten biliyorsunuz. Web sitemizde polemiklere de yer vermiyoruz. Din, siyaset ve futbol haberlerine tarafsız ve sadece bilgilendirme amaçlı olarak yer veriyoruz. 

Henüz ekibimiz çok kısıtlı ve bu platformu ayakta tutmak için desteğinize ihtiyacımız var. Reklamlar ne yazık ki tek finansman kaynağımız. Bu nedenle sitemizde çeşitli alanlarda reklamlar göreceksiniz. 

En güncel ve en geniş içeriğe sahip haber kaynağı olacağımıza dair bir söz verme şansımız yok. Ancak size her zaman yorum katılmamış, sadece bilgilendirme amacı taşıyan ve bilgiye ulaşmak için yorulmadığınız bir haber kaynağı olacağımıza söz veriyoruz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: